Zakwaterowanie w akademikach

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oferuje prawie 2 tysiące miejsc w 6 domach studenckich zlokalizowanych przy Placu Grunwaldzkim (Centaur, Labirynt, Talizman, Zodiak) oraz w zielonej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie (Arka, Raj). Można starać się o miejsce w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych.

Wszystkie informacje o akademikach znajdują się TU        . Pod tym linkiem znajdziesz aktualne opłaty za miejsce w akademiku, listy osób, które otrzymały zakwaterowanie oraz podanie o miejsce w domu studenckim.

Aby ubiegać się o miejsce w akademiku, wypełnij "WNIOSEK O DS DLA STUDENTÓW UPWr ORAZ INNYCH UCZELNI", który znajduje się poniżej, zeskanuj i dołącz go do swojego konta rekrutacyjnego Apply UPWr.

Formularz aplikacyjny można pobrać tu: PDF     lub doc

Opłaty za miejsce w akademiku znajdują się TU.

Pamiętaj, że przy kwaterowaniu się w domu studenckim będziesz musiał opłacić kaucję, która dla studentów zagranicznych wynosi 550 zł. Kaucja zostaje zwrócona, kiedy wyprowadzasz się z akademika, ale nie wcześniej niż przed końcem roku akademickiego! Kaucja nie jest zwracana, jeżeli stwierdzono, że student wyrządził szkody na terenie akademika.

Ceny zakwaterowania w pokoju w domu studenckim zaczynają się od ok. 420 zł i dochodzą do ok. 630 zł za miesiąc zakwaterowania. Cena zależy od liczby studentów zakwaterowanych w pokoju i standardu pomieszczenia. Wszystkie akademiki są podłączone do bezpłatnego Wi-Fi. Pościel, poduszki i kołdry są zapewnione przez akademiki i wymieniane co miesiąc. Dostępne są pralki (płatne). Inne obiekty w budynkach akademika: sala telewizyjna, kserokopiarki, sala do ćwiczeń itp.

Prywatne akademiki we Wrocławiu (prosimy o aplikowanie o przyznanie miejsca bezpośrednio u dostawcy usługi):

LAS

STUDENT DEPOT